Почела реализација спортско-образовног кампа
У Великом Градишту је 19. aвгуста завршен еколошки летњи камп за младе из дијаспоре и региона, а уједно је почела реализација спортско-образовног кампа.
Стошездесеторо младих из дијаспоре, региона и матице градиће мостове српског јединства и заједничке младости кроз спортско-образовне активности и активно дружење.
Фото: Xtreme Media Studio Veliko Gradiste
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |










