Успеси такмичара КК ВГСК на школском првенству Србије

На Школском првенству Србије у каратеу за основне и средње школе, одржаном 09. марта у Панчеву, такмичари Карате клуба ВГСК освојили су, у катеоријама борби, бројне медаље.

Учешће на Првенству узело је око 420 такмичара. Представник Основне школе “Иво Лола Рибар“ – VIII разред борбе – 45 kg, Петар Животић, освојио је четврто место, као и Немања Милосављевић, који се такмичио за  Основну школу “Миша Живновић“ Средњево – VIII разред борбе +50 kg.

За Средњу школу “Милоје Васић“ – IV одељења Гимназије, Тијана Стоиљковић и Марија Ђорђевић су у категорији борби – 53 kgг освојиле друго и треће место, доневши у Велико Градиште сребрну и бронзану медаљу.

Такмичаре је, поред тренера клуба Небојше Стојиљковића и Бранка Ђорђевића, водила и професорка физичког васпитања Средње школе “Милоје Васић“, Драгана Пајкић.