Завршен трећи турнир 9. „Vip Beach Mastersa 2016. – Првенства Србије у одбојци на песку” у Великом Градишту

Победници трећег турнира 9. „Vip Beach Mastersa 2016. – Првенства Србије у одбојци на песку” који је 10. јула завршен у Великом Градишту су одбојкашице Наташа Савовић и Катарина Раичевић, и одбојкаши Стефан Баста и Лазар Коларић. Пехаре најбољима уручио је председник општине, Драган Милић.

У финалу одбојкашица, Наташа Савовић и Катарина Раичевић савладале су Горану Мрђан и Теодору Трифуновић са 2:0, док су бронзане медаље освојиле Ирена Дробњак и Тијана Басић, које су у мечу за треће место победиле Нину Шкарић и Александру Алексић са 2:1.

У финалу одбојкаша, Стефан Баста и Лазар Коларић савладали су Синишу Антонића и Марка Николића са 2:0, а за треће место изборили су се Вукашин Рајковић и Душан Петковић  победивши Николу Анђелића и Луку Гутешу са 2:0.

Током турнира у Великом Градишту организована је “Vip Beach Masters Школа одбојке”, коју је водио први потпредседник ОСС Владимир Грбић, а тренингу је присуствовало 300 малишанa.

Kaраван 5. „Vip Beach Volley Liga” наставља се у Бачу, Зрењанину, Сомбору, Шапцу и Новом Саду, а финални турнир ће се одиграти од 24. до 27. августа у Београду.